محل تبلیغات شما

جداول و اطلاعات فنی


تسمه، زنجیرهای صنعتی و مومات آنها مانند چسب و اتصالات تسمه نقاله دارای اطلاعات ثابت و استانداردی مانند ضخامت، گام، ابعاد، سطح مقطع و . میباشند که آگاهی از آنها به انتخاب صحیح محصول مورد نظر متناسب با کاربرد آن کمک میکند به این دلیل سعی شده در این بخش تا حد امکان اطلاعات فنی محصولات را بعرض برسانیم، همچنین در این صفحه میتوانید بر روی لینکهای آبی رنگ عنوان شده در بخش جداول هر محصول، کلیک کرده و به صفحه اختصاصی هر محصول وارد شوید.


لازم به ذکر است چنانچه به کاربرد، متریال و خواص تسمه و زنجیرهای انتقال مواد یا انتقال نیرو و مومات آنها آشنایی ندارید به  صفحه اختصاصی محصولات که در منوی اصلی نیز با گزینه محصولات مشخص شده وارد شوید یا روی لینک آبی رنگ قید شده در بالا کلیک کنید تا بتوانید محصولات را بصورت تفکیک شده بر اساس متریال، کاربرد و مشخصات فنی بررسی و همچنین تصویر سمپل محصول را مشاهده بفرمائید.

همچنین میتوانید جهت آشنایی کلی با تمامی زیرشاخه های محصولات ما، به زیر منوی محصولات در صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و به صفحات جداگانه هریک از زیرشاخه های محصولات ما وارد شوید و با خصوصیات فنی هریک از گروه بندی ها مطلع شوید.

به صفحه جداول و اطلاعات فنی وبسایت کیان تسمه وارد شوید!

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

محصولات ,شوید ,تسمه ,فنی ,اطلاعات ,جداول ,وارد شوید ,و مومات ,شده در ,و اطلاعات ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mocorfemo Tammie's info وبلاگی که شبیه آن بهشت گم شده است ثبت شرکت تجاری reptacaros هنوز سال 61 هجری است ... eatnidewdti مطالب ارزشمند(خطبه بدون الف وبدون نقطه امیر المومنین علی علیه السلام)و .... خرید اینترنتی رینگ لایت سلفی موبایل ارزان دایره ای لنز دار 2020 Brandon's collection