محل تبلیغات شما

 

تسمه فیوزینگ

در خطوطنقاله صنعتی گاهی لازم است که محصول مورد نظر طی پروسه ای در معرض حرارت بالا قرارگیرد که این حرارت ممکن است در جهت خشک کردن، پخت، فرآوری و یا حتی جهت فرم دهی وانعطاف پذیری محصول انجام گیرد. از این روست که ما در هر شرایط محیطی به تسمهنقاله هایی با ویژگی های مختلف و همچنین با تحمل حرارتی بالا نیاز پیدا می کنیم.میتوان از تسمه توری PTFE (تفلونی)، تسمه فیوزینگ و تسمه توری فی (آهن، گالوانیزهیا استیل) بعنوان تسمه نسوز یا مقاوم به حرارت نام برد. این محصولات  دارای ویژگیهای متفاوتی هستند که هرکدام به تناسب محیط و محصولی کهبا آن سروکار دارند قابل استفاده میباشند.

 تسمه نقاله نسوز دسته سوم که معروف به تسمه فیوزینگ می باشدساختاری شبیه به کاغذهای نسوز دارد با این تفاوت که این تسمه در لایه میانی خود یکلایه نخ بافته شده از الیاف مقاوم به حرارت و کشش دارد که باعث استحکام تسمه وقدرت کششی در طول و عرض تسمه می شود. دو سطح بالایی و پایینی تسمه پوشیده شده ازنوعی تفلون به نام ptfe میباشد که معمولا مشکی یا کرم رنگ و دارای سطحی صیقلی میباشد. تسمه فیوزینگ به لحاظ نوع متریال بکار رفته در آن، سازگار بامواد غذایی و بهداشتی بوده و قابلیت تحمل حرارت غیر مستقیم تا250 درجه سانتیگراد را دارد. این تسمه در بسیاری از دستگاه های چاپ و دوخت وبرگردان پارچه، نگینکاری، چاپ سلفون و وکیوم کاربرد دارد. تسمه فیوزینگ قابل برش وسایزبندی در عرض و طول دلخواه و بر اساس سفارش می باشد. اتصال دو سر این تسمه نیزبوسیله فیلم و پرس حرارتی میباشد.

 

جهت مشاوره، طراحی یا اطلاع از قیمتهابا شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونهمحصولات بصورت یکجا و تفکیک شده بر اساس ساختار و کاربرد از بخش محصولات وبسایت  دیدن فرمائید.

آدرس دفتر فروش : تهران  ،  خیابان سعدی جنوبی، ساختمان  تجاریتقی نیا، طبقه پنجم، واحد 507

 

تلفن: 2-33961020-021

فکس: 33961023-021

وبسایت: www.kianbelt.com   

 

 

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

تسمه ,فیوزینگ ,حرارت ,  ,جهت ,نسوز ,تسمه فیوزینگ ,این تسمه ,شده از ,که این ,تسمه در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ خبری مهندس سید کمال الدین حیدری منش صبحگاهان Crystal's site وبلاگ آرامش الهی توسعه فرهنگ برد برد Tourist Guide.Seyed Ali Mohammad Hosseini writerreikab آوای خوزستان mortdamarkens