محل تبلیغات شما

چسب آپارات تسمه نقاله  SC2000  Tiptop

چسبSC2000 محصول شرکت آلمانی Tip top  می باشدکه مخصوص اتصال لاستیک است. این چسب کاربردهای فراوانی در تغییر اتصال انواع تسمههای نقاله و آپارات دو سر آنها دارد.چسب SC2000  سالهاستکه در میان چسب های موجود در بازار و محصولات مختلفی که تولید شده اند بهترینکاربرد و بهره وری را داشته است و دلیل ماندگاری این محصول در طی این سالها فرمولترکیبی بسیار خاص آن است که باعث شده بعد از آپارات سرد یا گرم تسمه و یا نوارهاینقاله و یا اتصال قطعات لاستیکی ، در برابر گرد و خاک و آب و روغن و مواد اسیدیبسیار مقاوم باشد و بازدهی بی نظیری داشته باشد . این چسب ها که معمولاً در قوطیهای یک کیلویی مصرف می شوند دوجزئی بوده و هر قوطی یک کیلویی همراه یک محلول سختکننده ( Hardiner ) می باشد .

طریقهمصرف چسب SC2000 : چسب SC2000  از دستهچسب های دو جزئی می باشد که باید قبل از مصرف و آغشته کردن محل مورد نظر به آن بهاندازه مورد نیاز با محلول سخت کننده ای که همراه آن است مخلوط شده و سپس مورداستفاده قرار گیرد . هر یک کیلوگرم چسب SC 2000  همراه 40gr  محلولسخت کننده یا همان هاردنر مبی باشد که اگر چسب با محلول مخلوط شود در مجاورت هوا  و گذشت زمانچسب شروع به سخت شدن میکند لذا باید توجه داشت فقط به مقدار مورد نیاز ، چسب با محلولهاردنر مخلوط شود، پس از مخلوط کردن باید دقت کرد که سطح تسمه، ف و یا قطعه لاستیکیمورد نظر کاملاً خشک و بدون هر گونه چربی و گرد و خاک باشد سپس به مقدار لازم ازچسب SC 2000  مخلوط شده با محلول هاردنر رابروی هر دو سطح مالیده و سپس به آن زمان می دهیم تا اصطلاحاً چسب هوا بخورد و کمیسفت شود تا چسبندگی لازم را پیدا کند ، سپس هر دو سطح را بر روی هم قرار داده و دوسر اتصال داده شده را تحت فشار قرار می دهیم. مدت زمان لازم جهت برقراری و اتصالبهتر دو سر، بسته به شرایط محیطی و مقدار محلول هاردنر استفاده شده معمولاً بین 8ساعت تا 24 ساعت می باشد.

جهت مشاوره، طراحی یا اطلاع از قیمتهابا شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونهمحصولات بصورت یکجا و تفکیک شده بر اساس ساختار و کاربرد از بخش محصولات وبسایت  دیدن فرمائید.

آدرس دفتر فروش : تهران  ،  خیابان سعدی جنوبی، ساختمان  تجاریتقی نیا، طبقه پنجم، واحد 507

                           

تلفن: 2-33961020-021

فکس: 33961023-021

وبسایت: www.kianbelt.com

 

 

 


 

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

چسب ,محلول ,مورد ,های ,اتصال ,، ,با محلول ,سخت کننده ,می باشد ,محلول هاردنر ,باشد که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آلفا دانلود TRANSLATION AND EDUCATION گروه درسی عربی دوره ی اول متوسطه استان کردستان زیبایی های طبیعت ایران Beulah's info دفترچه سوالات و منابع آزمون ارشد Karen's receptions دیاناتم- انواع تم تولد و جشن تولد و بادکنک آرایی aboozar jafarzadeh اخبار خاش