محل تبلیغات شما

نوار روکش غلطک و رولیک

 

غلطک و رولیک های نوار نقاله در صنایع مختلف جهت به گردش در آوردن نوارنقاله و یا تسمه مورد نظر در خطوط مختلف استفاده می شوند. سطح غلطکهای ثابت و یاهرزه گرد در طول خطوط نقاله دائماً با سطح زیرین تسمه درگیر می باشد و به همیندلیل اصطکاک زیادی دارند که سبب خوردگی و کاهش عمر غلطک  یا رولیک میشود، ضمناً سطح غلطک ها صیقلی می باشد و در بعضی از کاربردها و صنایع همانند صنایعنساجی سطح غلطک کارایی مورد نظر را نداشته باشد، مشکلاتی از این دست موجب می شودتا ما در استفاده از غلطکها و رولیکها از روکشهای مخصوصی که نوار دور غلطکی و یاروکش غلطک نامیده می شوند استفاده کنیم. روکش غلطک از جنس لاستیک (رابر) مصنوعی کهآج و رنگهای مختلفی دارند تولید می شود. لایه رویی این روکشها از جنس لاستیکهایمقاوم به سایش و حرارت و لایه زیرین آنها از جنس نخهای مقاوم به سایش می باشد. اینروکشها با توجه به نوع مصرف در عرض ها و آجهای متفاوتی تولید میشوند که بصورتنوارپیچ روی غلطک چسبانده میشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رولیک و غلطک میتوانیدبه صفحه مربوطه در منوی محصولات زیر مجموعه مومات صنعتی مراجعه کردهیا روی نام آنها در این متن کلیک کنید.

 

 

جهت مشاوره، طراحی یا اطلاع از قیمتهابا شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونهمحصولات بصورت یکجا و تفکیک شده بر اساس ساختار و کاربرد از بخش محصولات وبسایت  دیدن فرمائید.

آدرس دفتر فروش : تهران  ،  خیابان سعدی جنوبی، ساختمان  تجاریتقی نیا، طبقه پنجم، واحد 507

 

تلفن: 2-33961020-021

فکس: 33961023-021

وبسایت: www.kianbelt.com   

 

 

 

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

غلطک ,  ,نوار ,رولیک ,روکش ,سطح ,روکش غلطک ,و یا ,    ,از جنس ,می باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روستای قره کلک در هم بر هم feichandouro سون چت | چت سون | چتروم سون گپ مركز خرید ایران doll مشاوره تحصیلی(تیزهوشان،نمونه) جدیدترین ها ترجمه و بررسی آهنگ های تیلور سویفت Elizabeth's life