محل تبلیغات شما

چسب آپارات تسمه نقاله  SC4000  Tiptop

چسبSC4000 محصول شرکت آلمانی Tip top  می باشدکه مخصوص اتصال لاستیک است. این چسب کاربردهای فراوانی در تغییر اتصال انواع تسمههای نقاله و آپارات دو سر آنها دارد.چسب  SC4000 سالهاستکه در میان چسب های موجود در بازار و محصولات مختلفی که تولید شده اند بهترینکاربرد و بهره وری را داشته است و دلیل ماندگاری این محصول در طی این سالها فرمولترکیبی بسیار خاص آن است که باعث شده بعد از آپارات سرد یا گرم تسمه و یا نوارهاینقاله و یا اتصال قطعات لاستیکی ، در برابر گرد و خاک و آب و روغن و مواد اسیدیبسیار مقاوم باشد و بازدهی بی نظیری داشته باشد . این چسب ها که معمولاً در قوطیهای یک کیلویی مصرف می شوند دوجزئی بوده و هر قوطی یک کیلویی همراه یک محلول سختکننده ( Hardiner ) می باشد .

طریقهمصرف چسب  SC4000 : چسب  SC4000 از دستهچسب های دو جزئی می باشد که باید قبل از مصرف و آغشته کردن محل مورد نظر به آن بهاندازه مورد نیاز با محلول سخت کننده ای که همراه آن است مخلوط شده و سپس مورداستفاده قرار گیرد . هر یک کیلو چسب SC4000  به طور معمول همراه 30gr  محلولسخت کننده است که اگر چسب با محلول مخلوط شود با هوا خوردن و گذشت زمان چسب سفت میشود لذا باید توجه داشت فقط به مقدار مورد نیاز چسب با محلول مخلوط شود. پس ازمخلوط کردن باید دقت کرد که سطح تسمه و یا قطعه لاستیکی کاملاً تمیز و خشک وعبارتی از هر گونه چربی و گرد و خاک باشد سپس به مقدار لازم از چسبSC4000 مخلوط شده با محلول را بروی هر دو سطح مالیده و سپسزمان می دهیم تا اصطلاحاً چسب هوا بخورد و کمی سفت شود تا چسبندگی لازم را پیداکند ، سپس هر دو سطح را روی هم گذاشته و سعی می کنیم بوسیله پرس گرم یا سرد دو سردتسمه نقاله را تحت فشار قرار دهیم.

جهت مشاوره، طراحی یا اطلاع از قیمتهابا شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونهمحصولات بصورت یکجا و تفکیک شده بر اساس ساختار و کاربرد از بخش محصولات وبسایت  دیدن فرمائید.

آدرس دفتر فروش : تهران  ،  خیابان سعدی جنوبی، ساختمان  تجاریتقی نیا، طبقه پنجم، واحد 507

                           

تلفن: 2-33961020-021

فکس: 33961023-021

وبسایت: www.kianbelt.com

 


 

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

چسب ,تسمه ,محلول ,مخلوط ,های ,نقاله ,با محلول ,چسب  sc4000 ,چسب sc4000 ,و یا ,سخت کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پشت پرده اغتشاشات2: تسبیح سیاسی William's info quicawislo وبلاگ نمایندگی بوشهر گروه خانواده ابن سینا vianiriret سرگرمی آموزش تخته نرد مدرن John's game