محل تبلیغات شما

 

کیان تسمه

 

کیانتسمه وارد کننده، تأمین کننده، و سازنده انواع تسمه و زنجیرهای صنعتی و همچنینمومات آنها میباشد.

فعالیتگروه صنعتی کیان تسمه در زمینه تأمین و عرضه انواع تسمه های صنعتی مربوط به صنایعتولیدی، چاپ و بسته بندی، ساختمانی، معادن، تزریق پلاستیک، نساجی، مواد غذایی وبهداشتی، آرد و نان، شرینی و شکلات، سنگ و سرامیک، باشگاهی و ورزشی (تسمه تردمیل وتسمه های کِشنده سیمی و نخی) و میباشد.

ازجمله مومات و کالاهای جانبی تسمه های صنعتی که خدمات و محصولات این شرکت آنها رادر بر می گیرد میتوان به مواردی چون غلطک و رولیک (هرزگرد و ثابت)، روکشهای غلطک(نوار دور غلطکی)، کاسه قاشقکهای الواتوری،  چسب های صنعتی،پروفیل تسمه های نقاله (گاید، پله و )،چرخ دنده های تفلونی و فی، روغنهای  صنعتی و قطعات ماشین آلات صنعتی(پایهدستگاه نقاله، بغل بند، نوارهای کشویی و) اشارهکرد.

·                    تسمهنقاله های لاستیکی : این تسمه ها ازمشتقات نفتی و لاستیکهای غیر بهداشتیتولید شده و مخصوص حمل موادی همچون سنگ، سیمان، مواد معدنی، آجر و به کلی موادصنعتی و غیر بهداشتی می باشد.


تسمه نقاله های  PVCو  : PUاین تسمهها از مواد بهداشتی و سازگار با مواد غذایی تولید شده و کاربردهای فراوانی درصنایع غذایی دارند.

·                    تسمههای برزنتی : این تسمه ها از لایه های ترکیبی برزنت مقاوم ولاستیک تزریقی می باشند و دارای خاصیت کششی بسیار بالا می باشند.


·                    تسمههای انتقال نیرو و یا انتقال قدرت  : این تسمهها بسته به نوع آنها از ترکیب لایه های مختلف رابر، پلی آمید، نخهای مقاوم به کششو لاستیکهای ضد سایش تشکیل می شوند. کاربرد اصلی این تسمه ها برای دورهای بالا وانتقال قدرت بین موتور و فولی میباشد.

 

 

·                    تسمههای پروانه و یا وی بلت : این تسمهها دارای سطح مقطع ذوزنقه ای می باشند و به نوعی کار انتقال نیرو از موتور به فولیرا انجام می دهند و از لاستیک مقاوم به سایش و نخ ساخته می شوند که دارای سایزهایمختلفی از لحاظ سطح مقطع و طول می باشند.

 

 

·                    تسمههای تایمینگ این تسمهها می توانند از ترکیب لاستیک و نخ ویا پلی اورتان و سیم باشند که در سطح زیرینآنها دندانه هایی با گامهای مختلف و استاندارد است که روی فولی مخصوص خود مینشینند و برای کارهای دقیق که دارای قدرت، سرعت و همچنین زمانبندی است و نیاز بهایست کردن دستگاه در فواصل زمانی مختلف و مشخص می باشد به کار می روند. تسمه هایتایمینگ یا تایم دامنه وسیعی از کاربردها و استانداردها را در بر می گیرند و درصنایع سبک تا سنگین کاربردهای فراوانی دارند.

 

 

·                    زنجیرهاینقالهزنجیر های نقاله پلاستیکی و فینیز در عرضها و طولهای مختلف دارای کاربردهای فراوانی هستند، شایع ترین کاربردآنها در صنایع دارویی می باشد.

 

·                    تسمههای مدولارتسمه مدولار یا زنجیر مدولار ازقطعات کوچک پلاستیکی با اندازه های استاندارد تشکیل می شود که به بصورت حصیری(پازلی) در هم قفل میشوند و یک تسمه نقاله با عرض و طول دلخواه را بوجود می آورند.تسمه های مدولار برای خطوطی که محصولات آنها با آب و شستشو سروکار دارند مانندمیوه و سبزیجات و یا مرغ و ماهی بسیار مناسب می باشند.

 

 

·                    روکشهایغلطک ) نوار دور غلطک : (ایننوارها مخصوص چسباندن روی غلطک و رولیک می باشند و کار آنها صرفا ً ایجاد اصطکاکبین غلطک و لایه زیرین تسمه و یا محصولی است که روی غلطک در حرکت است. لایه روییاین نوارها از لاستیکهای آجدار مقاوم به سایش یا حرارت است که آج آن و مقاومتلاستیک بسته به کاربرد آن تعین میشود، لایه زیرین این نوارها از نخ است که به چسبرا به خود کشیده و باعث میشود محکمتر به غلطک بچسبد.

 

 

·                    تسمههای پلی کرد یا گردتسمه های پلی کرد دارای سطح مقطعگرد می باشند و جنس آنها قالباً از PVC و یا PU می باشد که می توانند نخدار یا بدون نخ باشند، اینتسمه ها خاصیت ارتجاعی و کششی دارند و بیشتر برای سورتینگ استفاده میشوند.

 

 

جهت مشاوره، طراحی یا اطلاع از قیمتهابا شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونهمحصولات بصورت یکجا و تفکیک شده بر اساس ساختار و کاربرد از بخش محصولات وبسایت  دیدن فرمائید.

آدرس دفتر فروش : تهران  ،  خیابان سعدی جنوبی، ساختمان  تجاریتقی نیا، طبقه پنجم، واحد 507

 

تلفن: 2-33961020-021

فکس: 33961023-021

وبسایت: www.kianbelt.com

نوار کاور آپارات Tip Top آلمان

نوار روکش غلطک و رولیک

بست سوزنی و چنگکی تسمه نقاله

تسمه ,های ,  ,·                     ,ها ,باشند ,تسمه های ,تسمه ها ,·                     تسمه ,می باشند ,   

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Jason's blog عبد مارکت framearmiwe پایگاه اطلاع رسانی ظهور roebiscibogg scathpetuge •^v^–[ زر پی سی برترین سایت دانلود ]–^v^• Richard's memory Adamak زندگی ما